Akçay’a gelipte Pembe Köşk Restaurant ‘ta yemek yemeden ayrılmak mümkün değil. İşletme, Sabri ve Samet PINARBAŞI kardeşler tarafından 2013 yılında hizmete açılmıştır. Açıldığı günden bu yana yerli ve yabancı turist, siyaset, sanat ve iş dünyasından bir çok misafir ağırlayan müessese kısa süre içerisinde Akçay ve Edremit Körfezi ‘nin göz bebeği konumuna gelmiştir.

Müessesemiz başta temizliği olmak üzere, konum itibari ve şık atmosferi ile ziyaretçilerine Ege’nin tüm ihtişamını büyük bir keyif ile yaşatmaktadır.

Geniş meze yelpazesi arasından seçim yapmak gerçekten çok zordur. Seçiminiz ne olursa olsun burada yediklerinizden alacağınız haz bir başkadır. Bir de havalar güzelleşip deniz kıyısındaki iyot kokulu masalarımızdan spesiyallerin yanında içkinizi yudumlamanın verdiği duygular  sizlerin de Pembe Köşk ailesine katılmanızı sağlayacaktır.

Misafirimiz olmadan önce lütfen Rezervasyon bölümümüzden Otel ve Restaurant için Rezervasyonunuzu yaptırınız.

Sizlerin tatilini Ege’nin tüm güzellikleri ile geçirmeniz işletme olarak yegane hedefimizdir. Sizleri şimdiden Pembe Köşk ailesinin bir mensubu olarak kabul edip saygılarımızı sunarız.